Eredmények

U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

9

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

3
5 (2)
1
Farkasvár DSE
4
1
3 (1)
1

9

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HAJDUNÉ HEGYI Tímea

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,
NB I női felnőtt 2017/2018 17. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

22

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 1
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 2
5
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Siófok KC
3 (2)
1
2
6
2
1
5

20

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Lars RASMUSSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1650 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
U8 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:45

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

2
1
2
6
Ceglédi Kék Cápák SE
3
2
1

6

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Ildikó,
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:00

7

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

2
3
1
1
Kóka KSK
1
1
11 (1)

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,
Bp. női I. osztály felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 10:00

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
3
11 (1)
5 (2)
3
1
Malév SC
3
4
1
2
2
1
6 (4)
2
3

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZŰCS Márta

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Obermayer Balázs, Vindis Ferenc
Leány Serdülő III. osztály 15. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 10:00

26

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
4
Apáti Zsófia 8
9
3
Ceglédi Kék Cápák SE
6 (5)
2
2
3 (2)

13

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/7

Vezetőedző
DÁVID Sándor

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 09:15

6

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

2
2
1
1
Farkasvár DSE
2
3
1
3
4 (1)

13

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HAJDUNÉ HEGYI Tímea

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Ildikó,
Pest megye női ifjúsági 17. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 19:30

28

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
VARGA Zoltán

Martonvásári KSE
1
4 (1)
1
2
1
9 (3)
2
8
ÉRD
4
2
7 (4)
3
6

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Játékvezetők: Rédei János, Vernyik Attila
Pest megye női felnőtt 17. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 14:00

10

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Inárcs-Örkény KC
1
1
2
4 (3)
2
ÉRD
1
3
5
12 (6)
3
2
8
1
1
1
2

39

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
Leány U13 II. osztály Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 14:00

13

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
1
1
1
6 (3)
1
1
2 (1)
ÉRD
6
2 (1)
4
1
4
2
1
3 (2)
1

24

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Szonderik László
Leány U13 I. osztály Alsóház 10. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 11:00

21

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Tatabányai SC
1
6 (1)
2
1
6 (2)
4
1
ÉRD
2
2
5
3
2
1
2
2

19

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Plettákné Szigeti Réka, Pavelekné Kovács Judit
Leány U13 I. osztály Alsóház 7. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 09:00

31

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
TAKÁCS Józsefné

Dunaújvárosi Kohász KA
3
3
1
2
6 (2)
1
11 (2)
1
1
2 (1)
ÉRD
7 (2)
1
1
1
2

12

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jungwirth Renáta, Plettákné Szigeti Réka
Leány U13 II. osztály Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 09:00

14

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Dabas KC VSE
2
3
4
3 (1)
2 (1)
ÉRD
2
2 (2)
2
2
1
1
1

11

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Fegyveres Balázs, Maródi István
Bp. női I. osztály felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. március 8. 19:30

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
3
11 (1)
5 (2)
3
1
Malév SC
3
4
1
2
2
1
6 (4)
2
3

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZŰCS Márta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Obermayer Balázs, Vindis Ferenc
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 18:45

26

(13)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
7 (1)
11 (4)
3
Apáti Zsófia 4
Bajnok DSE Nemesvámos
15 (7)
2
2
4
3
1

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 12. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 17:00

44

(26)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
11 (1)
2
1
Landi Gabriella 7 (2)
3
3
3
12
Budaörs Handball
5
6
3
11 (2)
2
1
1

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
FARKAS Zsolt

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Leány Serdülő I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 16:45

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
3
13 (3)
6
3
1
4
Bajnok DSE Nemesvámos
7
6
6
12 (2)

31

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 11. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 18:00

9

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DÁVIDHÁZI Sándor

Gézengúz UKC
4 (2)
4 (3)
1
ÉRD
1
15 (3)
9 (1)
3 (1)
3
Landi Gabriella 3
3
2
6
4
2 (1)

51

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kalocsai Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hoványi István, Ubornyák Zoltán
U11 Gyermekbajnokság 10. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 14:00

12

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
VASS Éva

Százhalombattai VUK SE
1
8
1 (1)
1
1
ÉRD
8
1
1
7 (1)
2
3 (1)

22

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Presinszki Imre, Lődörné Varga Ibolya
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 15. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 13:00

48

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
1
5
4
7
1
3
3
7
6
5
6
ÉRD
2
14 (1)
6 (2)
1
Apáti Zsófia 1
2

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely
U11 Gyermekbajnokság 9. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 11:00

19

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
1
2 (1)
1
1
7 (1)
7 (2)
Szigetszentmiklós NKSE
2
1 (1)
4
3 (1)
7 (2)

17

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MÁTRAI Nóra

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Presinszki Imre, Lődörné Varga Ibolya
Leány Serdülő I. osztály 15. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 11:00

37

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
2
3
4
6 (1)
3
4
1
3
2
8 (2)
1
ÉRD
4
1
3 (2)
6 (3)
2

16

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely
Bp. női I. osztály felnőtt 13. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 10:00

20

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
FARKAS Zsolt

Budaörs Handball
2
1
1
1 (1)
2
2
9 (4)
2
ÉRD
2
2
9 (7)
2
3
1
1

20

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Espár Lajos, Pék György
NB I női felnőtt 2017/2018 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 18:00

21

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
1
1
4 (4)
1
2
2
1
4
3
2
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja 3
Szabó Laura 6 (3)
3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 4
1
1
Katarina Krpež-Šlezák 6 (2)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea

30

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Nézőszám: 
200 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
U10 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 12:00

22

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KACSÓNÉ OTTÓ Ágnes

Váci NKSE
2
10 (1)
1
8
ÉRD
1
1
4
1
4
5
1
1

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női ifjúsági 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 12:00

14

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
1
2
3
5
Bugyi SE
7 (3)
2
5 (1)
1
3
2 (1)
6
2
3
4

35

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
U10 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 10:30

18

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JANIS Zita

Pilisvörösvári TKSK
13
3 (1)
2
ÉRD
2
2
2

6

(3)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női felnőtt 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 10:00

41

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
4
6
11 (1)
12 (2)
Apáti Zsófia 2
4
2
Bugyi SE
1
1
1
3 (2)
1
4
8
1
2

22

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
Leány Serdülő III. osztály 14. forduló
Időpont: 
2018. február 27. 16:00

17

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PÁPAY Ágnes

Százhalombattai VUK SE
2
2
7 (3)
4 (1)
1
1
ÉRD
3
3
4
3
Apáti Zsófia 9
3
2
1
1 (1)
1

30

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Játékvezetők: Bacs József, Váltó Ádám
Felnőtt mérkőzés
Időpont: 
2018. február 26. 16:00

28

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
HAJDU János

Junior válogatott
3
2
2
1
3
7 (5)
4
4
2
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 4 (1)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
6
Kiss Nikolett 2
8
Katarina Krpež-Šlezák 9 (1)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

37

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Ónodi Erika, Őri Erika

Támogatóink