Eredmények

Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 8. 16:00

26

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
3
Landi Gabriella 9 (2)
1
5 (3)
Apáti Zsófia 1
4 (2)
1
Bajnok DSE Nemesvámos
4 (2)
2
4
6
6
5 (3)

27

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
120 fő
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 8. 14:00

25

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
6 (5)
2
2
4 (2)
1
1
6 (2)
2
Bajnok DSE Nemesvámos
1
7
1
15 (4)
1
10

35

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GYETKÓNÉ RAJKI Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
NB I női felnőtt 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 1. 18:00

28

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
DEBRE Viktor

Eszterházy SC
2
3
2
1
12 (6)
5
2
1
ÉRD
6
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Jovana Kovačević 6
Markéta Jeřábková
Tóth Gabriella 3
Julie Foggea
Schatzl Natalie 1

33

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Video: 
2018-08-31T08:00:00
Játékvezetők: Bán Tamás, Haskó Tamás
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. augusztus 31. 16:00

32

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SITI Beáta

3
8 (1)
2 (2)
4
2
8 (1)
1
2
2
ÉRD
1
5
Landi Gabriella 4 (1)
3
4 (2)
Apáti Zsófia
2
6 (1)

25

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bazsó Gábor, Németh Dávid
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. augusztus 31. 14:00

42

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
HAJDU János

5
4
8 (2)
1
4
4
2
1
6 (2)
5 (1)
2
ÉRD
6 (2)
6
1
2 (1)
5
4 (1)
1

25

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bazsó Gábor, Németh Dávid
U11 Gyermekbajnokság 13. forduló
Időpont: 
2018. június 3. 13:00

15

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Inárcs-Örkény KC
2
9 (1)
1
1
2
ÉRD
2 (1)
4 (1)
1
6 (1)
2
5

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Budaörsi Herman Ottó Ált. Isk.
Játékvezetők: Orosz Barnabás, Matus Adrienn
U11 Gyermekbajnokság 12. forduló
Időpont: 
2018. június 3. 11:00

20

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
1 (1)
1 (1)
2 (1)
1 (1)
1
1
1
8
4
Váci NKSE
1
1
1
6 (3)
1

10

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
NÉMETH Lilla

Helyszín: 
Budaörsi Herman Ottó Ált. Isk.
Játékvezetők: Matus Adrienn, Orosz Barnabás
Pest megye női felnőtt 23. forduló
Időpont: 
2018. június 2. 15:30

29

(15)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
2
3
14 (6)
5 (1)
Landi Gabriella
Apáti Zsófia 1
2
1
1
4
4
9 (5)
6
1
4

30

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
KÁNTOR Anikó

Helyszín: 
Bugyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 10. forduló
Időpont: 
2018. május 27. 14:00

25

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MADÁR Gabriella

Alba Fehérvár KC
1
2 (1)
5 (2)
9 (3)
2
3
3
ÉRD
2
3
1
5 (1)
5 (2)

16

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Volentics Krisztina
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 9. forduló
Időpont: 
2018. május 27. 11:00

23

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BOTTKA Attila

2
3
6 (2)
1
3
6 (1)
ÉRD
1
5 (1)
1
6
1
12 (5)

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Leány U13 II. osztály Felsőház 10. forduló
Időpont: 
2018. május 26. 13:00

23

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3
1 (1)
4
6 (1)
1
2 (1)
2
2
2
Vecsés SE
4
1
2
4
2
7 (2)
1

21

(7)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Bezzeg Patrik, Maródi István
Leány U13 II. osztály Felsőház 9. forduló
Időpont: 
2018. május 26. 11:00

16

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Budaörs Handball
6 (1)
4
1
2
1
1 (1)
1
ÉRD
4
3 (1)
2
3
6
2
1
1
4

26

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Bezzeg Patrik
Pest megye női ifjúsági 23. forduló
Időpont: 
2018. május 26. 09:30

41

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
13
1
3 (2)
9
1
2
1
11
Csömöri KSK
2 (1)
4
9 (1)

15

(3)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Volentics Krisztina
NB I női felnőtt 2017/2018 26. forduló
Időpont: 
2018. május 23. 18:00

29

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 1 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett
4
3
Katarina Krpež-Šlezák 8 (4)
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
1 (1)
Budaörs Handball
2
2
7
2
3
1
2
1 (1)
1

21

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1300 fő
Játékvezetők: Medve Róbert, Tarnavölgyi Gergely
Bp. női I. osztály felnőtt 22. forduló
Időpont: 
2018. május 19. 14:45

33

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
PADOS István

Rév TSC-Hill Top
4
4 (1)
6
4
1
3
2
9 (4)
ÉRD
4 (2)
2
5
5 (1)
Apáti Zsófia 3
1 (1)

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Bócz László, Varga Mara Anna
NB I női felnőtt 2017/2018 25. forduló
Időpont: 
2018. május 18. 19:00

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
DELI Rita

Alba Fehérvár KC
Jelena Lavko 3 (1)
3
5
3
1
1
4 (1)
1
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 5 (1)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett
4
1
Katarina Krpež-Šlezák 4 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea

18

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
500 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Leány Serdülő III. osztály 22. forduló
Időpont: 
2018. május 17. 17:00

16

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

Budai Farkasok KK
5 (1)
2
7 (2)
1
1
ÉRD
3
4
11
1
10 (1)
2
3 (1)
2 (1)

36

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női ifjúsági 22. forduló
Időpont: 
2018. május 14. 18:00

41

(22)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 13/8

Vezetőedző
CSENKI Balázs

Dunavarsányi TE
2
5 (1)
10
5
4
4 (2)
1
6 (3)
4 (2)
ÉRD
2
5
9 (3)
1
2
3
3

25

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: Czövek Gábor, Csorba Tamás
Bp. női I. osztály felnőtt 21. forduló
Időpont: 
2018. május 13. 18:45

19

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
1
3
1
7 (3)
4
Kőbánya SC
3
1
8
6 (4)
1
1
3
1

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZUCSÁNSZKI László

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Sipos Gábor Krisztián
Pest megye női felnőtt 22. forduló
Időpont: 
2018. május 13. 10:00

45

(22)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
6
4
12
10 (2)
5
2
Landi Gabriella
4
Apáti Zsófia 2
Csömöri KSK
4
5
4
3
5
1
2
5
3
2

34

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Kolarovszki Zoltán
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 16:00

10

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Ceglédi Kék Cápák SE
5
1
2 (1)
2
3 (2)
1
3 (1)
1

8

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Ináncsi László,
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 11:15

21

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

5
8
6
2 (1)
Solymári SC
1
9
1

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Ináncsi László, Lovász Tibor
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 09:45

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

3
2
10 (2)
3
1
5
5 (2)

11

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Lovász Tibor, Ináncsi László
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 22. forduló
Időpont: 
2018. május 9. 19:00

34

(16)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PINTÉR Károly

Siófok KC
4
5
4 (4)
1
12
3
2
2
1
ÉRD
2
12 (1)
13
1
Apáti Zsófia 2
2

32

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Siófok KC Munkacsarnok
Játékvezetők: Papp Richárd, Soós Csaba
Leány Serdülő I. osztály 22. forduló
Időpont: 
2018. május 9. 17:00

35

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Siófok KC
1
2
9 (2)
1
3
4
1
2
4 (2)
2
2
3
1
ÉRD
2
7 (3)
3 (1)
2 (1)
2 (1)
1

17

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Siófok KC Munkacsarnok
Játékvezetők: Papp Richárd, Sörös Csaba
Pest megye női felnőtt 21. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 18:30

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Csömöri KSK
3
10 (7)
2
7
2
1
3
1
ÉRD
2
10 (1)
14 (2)
1
6
1
1
Landi Gabriella
1
3

39

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Bp. női I. osztály felnőtt 20. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 15:30

38

(18)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MARUSNYIK László

11
3
5
3 (1)
10 (3)
2
1
3
ÉRD
5 (1)
2
3
1 (1)
2 (1)
2

15

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Gecsei Renáta
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 7. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 13:00

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HARSÁNYI Viktor

Oxxo Energy Orosházi NKC
7 (3)
2
2
1
3
1
ÉRD
1
1
2 (1)
1
3 (1)
3
8 (3)

19

(9)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Gengeliczky Dávid, Kornreich Gábor
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 8. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 11:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
5 (2)
1
2 (2)
3
3 (1)
6
2
Tatabányai SC
6 (4)
3
3
1
2
4
5
1
2 (1)

27

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Helyszín: 
Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Gengeliczky Dávid, Horváth Kristóf
U10 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 12:15

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KACSÓNÉ OTTÓ Ágnes

Váci NKSE
1
1
9
2
5
ÉRD
1 (1)
1
2
2

6

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Soós Kristóf

Támogatóink