Eredmények

NB I női felnőtt 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 18:00

35

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja 2
Simon Armilla 1
Szabó Laura 3
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 4
1
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Eszterházy SC
5 (1)
2
1
2
3 (1)
4
1
3

21

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
DEBRE Viktor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Hír: 
Könnyed győzelem az Eszterházy SC ellen
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 15:30

19

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
1
3 (2)
4
2
Apáti Zsófia
2
Landi Gabriella 2
4
4 (1)
4
3
2
3
3
1
5
2
2
4

37

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SITI Beáta

Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 13:30

23

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
8
3
3 (1)
2
4 (3)
1
6
9 (1)
1
1
3
2
3
6 (1)

31

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
BOHUS Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
NB I női felnőtt 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 26. 18:00

29

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 5
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 4
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Jovana Kovačević 2
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Dunaújvárosi Kohász KA
2
1
3
7 (3)
1
3
1
5 (1)
1

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GYÖRGY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1200 fő
Hír: 
A fordulás után leállt a Kohász az ÉRD ellen
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 23. 19:00

26

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
6
2
5
2 (2)
2
1
7 (3)
Dunaújvárosi Kohász KA
5
1
4
9
1
2
1
2
4

29

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 23. 17:30

21

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3
5
2
4
4 (4)
Apáti Zsófia 1
1
1 (1)
Dunaújvárosi Kohász KA
5 (4)
3
4 (1)
1
4
2
1
4
5 (2)
2

31

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
NB I női felnőtt 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 18:00

35

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
3
2
4
6
8 (4)
3
3
6
ÉRD
4
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 6
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
Jovana Kovačević 3
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 2
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea

30

(14)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Hír: 
Női kézi: nagyot küzdött, de kikapott a Fraditól az ÉRD
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 16:00

39

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
BORDÁSNÉ HORVÁTH Marianna

3
2
6
3
2
10 (4)
3
5 (2)
5
ÉRD
5
6
Landi Gabriella 7
2
11 (7)
Apáti Zsófia 1
2

34

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
115 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 14:00

25

(11)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

4
1
1
4
2
2
1
1 (1)
2
7 (6)
ÉRD
2
4 (1)
2
3
10 (6)
3 (2)
4

28

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 12/9

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
NB I női felnőtt 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2019. január 5. 18:00

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (2)
Jelena Lavko 6
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 7
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6 (2)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
DVSC-SCHAEFFLER
1
3
2
1
1
1 (1)
5
1
1
1
8

25

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1400 fő
Hír: 
A stabil védekezés hozta a két pontot a Loki ellen
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2019. január 5. 15:30

24

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
2
4
2
6 (5)
5 (1)
3
Dorogi ESE
3
1
5
3
11 (7)

23

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
BONA Gergő

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
NB I női felnőtt 2018/2019 10. forduló
Időpont: 
2018. december 29. 17:30

23

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
Vlatko ĐONOVIĆ

7
1
2
1
1
7
2 (1)
2
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 4 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 6
Julie Foggea

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
1000 fő
Hír: 
Évzárás győzelemmel
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 10. forduló
Időpont: 
2018. december 12. 17:00

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
GYULAY László

Kozármisleny SE
2
6
2
4 (4)
2
5
5
4
ÉRD
3
2
3
Landi Gabriella 8 (2)
6
1
6
Apáti Zsófia
1

30

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kozármisleny Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Csányi Tibor, Drinóczi Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 10. forduló
Időpont: 
2018. december 12. 15:30

26

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
BORBÁNDI István

Kozármisleny SE
1 (1)
1
3
2
8 (2)
1
5
1
1
3
ÉRD
4
1
1
1
4
8 (1)
3
1
3

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kozármisleny Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
85 fő
Játékvezetők: Csányi Tibor, Drinóczi Balázs
NB II női felnőtt dél 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2018. december 8. 12:00

36

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
8 (4)
1
4
Landi Gabriella 10
9
3
1
Apáti Zsófia
Szigetszentmiklós NKSE
1
4
4
10
11 (3)
6
3

39

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Barta Nikolett Barbara, Kovács Sarolta Hanna
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2018. december 8. 10:00

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

5 (1)
2
1
9 (5)
3
5
2
2 (1)
Szigetszentmiklós NKSE
1
9 (2)
4
2
4
4 (2)

24

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Illing Zsolt, Viczkó Gergely
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2018. december 6. 16:30

34

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
4
6
1
2
2
4
3 (1)
1
6 (1)
4
7
1
4 (2)
1

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Deézsi Réka

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Orosz Barnabás, Takács Dániel
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 10. forduló
Időpont: 
2018. december 2. 14:00

34

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
FARKAS Kitty

K. Szeged SE
6
7
4 (2)
2
3
3
1
2
2
4 (1)
5 (2)
4
1
1
1
4
1 (1)
5 (3)
1
1

24

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Herceg Udo, Piller Tamás
NB II női felnőtt dél 2018/2019 10. forduló
Időpont: 
2018. december 1. 17:30

29

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

EURONOVEX USE
10 (5)
4
3
2
2
2
6
ÉRD
4 (2)
7
4
Landi Gabriella 3
3
5
Apáti Zsófia 1
4

31

(12)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 24. 17:00

36

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

7 (1)
1
1
3
6
1
8 (3)
4 (2)
5
Szeghalmi NKC
8 (3)
2
10
2
2
2
3
11 (2)

40

(22)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
ZSADÁNYI Sándor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Kékesi Krisztina
NB II női felnőtt dél 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 22. 19:30

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1 (1)
1
9 (2)
Landi Gabriella 4
3
3
3
Apáti Zsófia 1
3
TFSE
7
4 (3)
7
4
2
3
3
2

32

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Jézsó Tamás, Tor Tamás
EHF Kupa 2018/2019 3. selejtezőkör 2. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 18:00

32

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Arne SENSTAD

Storhamar Håndball Elite
4
7 (1)
4
6
8 (3)
3
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 6 (4)
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

27

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Boligpartner Arena
Nézőszám: 
1403 fő
Játékvezetők: Andreas Capoccia, Beat Jucker
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 15:15

46

(21)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
HORNYÁK Lajos

NKK Balmazújváros
5
6
5
12 (2)
5
4
2
6
1
4 (3)
5
1
2
1
2
2
2
2
2

23

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Somorjai László Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Barta Nikolett Barbara, Kovács Sarolta Hanna
NB II női felnőtt dél 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 14:00

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/10

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

5 (4)
3
2 (1)
3 (1)
2
5 (4)
7
1
ÉRD
1
2
5
5
4 (3)
Apáti Zsófia 2
1
1

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
GRIDNYEVA Szvetlana

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 16. 18:00

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
9 (4)
3
2
4
4
3
2
2
2
Budaörs Handball
2 (1)
8 (2)
2
2
5 (1)
1 (1)
1
1
1

23

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 15. 16:30

18

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

3
3
2
1
4 (2)
1
2
1
1
Százhalombattai VUK SE
10
10 (2)
3
4 (1)
4

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
PÁPAY Ágnes

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Mestyán Gitta, Rózsahegyi Brigitta
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 14. 18:00

35

(25)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5
Landi Gabriella 9 (2)
5
2
3
5
Apáti Zsófia
4
Budaörs Handball
7
8 (2)
2
2
1
2
3
2
1
1
1

30

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PINIZSI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Ihász Ajtony, Szántó Tamás
Magyar Kupa 2018/2019 4. forduló. forduló
Időpont: 
2018. november 13. 18:00

27

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
dr. Gávai Szonja 1
Simon Armilla
Szabó Laura 1
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 8 (4)
Jovana Kovačević 1
Markéta Jeřábková 7 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea
DVSC-SCHAEFFLER
1
1
1
1
1
6 (1)
9 (5)
2
4

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
Pål Oldrup JENSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1000 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
EHF Kupa 2018/2019 3. selejtezőkör 1. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2018. november 10. 18:00

29

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja 1
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Storhamar Håndball Elite
1
7
2
1
3
9 (1)
1
4

28

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Arne SENSTAD

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Győzelemmel kezdtünk az EHF Kupában
Játékvezetők: Pınar Ünlü Hatipoğlu, Mehtap Şimşek
NB II női felnőtt dél 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 10. 18:00

25

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ANTAL Norbert

Gyömrő VSK
5
1
5 (3)
2
6
2
1
3
ÉRD
2
1
2
6
1
3 (2)
4
Apáti Zsófia 2
1

22

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Ignácz Ilona Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József

Támogatóink