Eredmények

Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 29. 14:00

36

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Szombathelyi KKA
10 (1)
2
3
2
4
8 (2)
7
ÉRD
2
4 (1)
7
4
1 (1)
4
2
2
1

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Gál László, Ludvig Benedek
NB I női felnőtt 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 18:30

22

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
1
3
2
3
5
1
3
4 (1)
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea

23

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 16:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
1
2
6
6
1
9
1
1
2
ÉRD
14
1
Landi Gabriella 1
4
5
Apáti Zsófia
4

29

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
75 fő
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Sipos József
Magyar Kupa 2018/2019 bronzmérkőzés. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:45

23

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
8
2
7 (3)
3
2
1
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 6
Janurik Kinga 1
1
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

31

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3000 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt dél 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:00

25

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
1
4
1
1
10 (5)
Apáti Zsófia 1
2
1
Dabas KC VSE
5 (2)
8 (1)
2
3
6 (3)
1

25

(18)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 13:00

31

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 11/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

3
1
1
9 (5)
5 (1)
2
9
1
Eszterházy SC
3
5 (3)
4
1
8 (2)
1
1
4
1
5

33

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
LAKATOS László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Magyar Kupa 2018/2019 Elődöntő. forduló
Időpont: 
2019. március 16. 15:15

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
1
Katarina Krpež-Šlezák 5
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 7
Schatzl Natalie 2
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Győri Audi ETO KC
4
3 (1)
4
5
2 (2)
3 (1)
5
3
4
2 (1)
4

39

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3200 fő
Hír: 
Jobb volt az ETO, bronzért játszunk holnap
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 13. 18:00

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
5 (2)
2
8 (2)
5
3
1
Pénzügyőr SE
2 (1)
2
5 (2)
12
2
2

25

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ERDŐS Éva

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Holman Nóra, Kékesi Krisztina
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 10. 16:00

36

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

2
3
11 (3)
3
5 (2)
5 (1)
3
4
3
2
1
1
6 (1)
4 (2)
4 (2)
4
4

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartók Levente, Gulyás Gábor
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 19:00

21

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
CSENKI Judit

Budai Farkasok KK
3
6
1
2
4
4
1
2
8 (1)
2
6
4
1
4

27

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Vernyik Attila, Lázár Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 18:00

30

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
8
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Jovana Kovačević
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea
Siófok KC
1
4 (2)
1
6
4 (1)
5
5

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Tor Odvar MOEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Legyőztük a Siófokot: dobogón az ÉRD!
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 15:15

36

(20)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
11 (1)
Landi Gabriella 6 (2)
8
3
2
Apáti Zsófia 2
2
Siófok KC
6
6
3
5
2
8
8 (6)
1

39

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
TARJÁN Bence

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 13:30

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
4
7
2
2
3 (3)
3 (1)
2
1
Siófok KC
2
10
5
6 (3)
1

24

(22)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BAK Ferenc

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 18:00

34

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
1
7
13 (4)
Landi Gabriella 3
2
3
2
Apáti Zsófia 1
1
Inárcs-Örkény KC
3
1
5
3
5
11 (11)
4
2

34

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 11/11

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 16:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
1
2
5
6
Oxxo Energy Orosházi NKC
1
1
3
1
1
1
2
1
1
3
12 (6)

27

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 28. 16:30

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
4 (4)
3
1
4
3
4
2 (1)
1
8 (1)
Bugyi SE
2
1
1
1
3
7 (1)
1

16

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ERŐS Edina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Soós Kristóf
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 24. 14:00

3

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Hargitai László Ignácné

Martonvásári KSE
1
1
1
2
3 (2)
2
10
1
1
2
3
7 (1)

31

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
GRIDNYEVA Szvetlana

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Fazekas Krisztina, Vargáné B. Melinda
NB II női felnőtt dél 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
IHÁSZ Ajtony

Tempo KSE
2
1
3
6
1
7
4 (2)
2
ÉRD
1
1
4 (1)
Landi Gabriella 1 (1)
4
3
2 (2)
Apáti Zsófia 1
3

20

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tempo Kézilabda Csarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
NB I női felnőtt 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

21

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
2
3
2
1
3
1
1
8
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 4
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
Jovana Kovačević 2
Markéta Jeřábková 1 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

24

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Nézőszám: 
300 fő
Hír: 
Értékes siker: idegenben vertük az MTK-t
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 21. 17:30

20

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TARJÁNNÉ MARTINKÓ Mária

Kispest NKK
2
2
12 (3)
4
6 (1)
2 (1)
3 (1)
6 (5)
4 (2)
4 (2)
2
6
2 (1)
7 (1)

42

(21)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 15/14

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Sebestyén Ákos, Sebestyén Barna
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 18:00

43

(23)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KISS Szilárd

NEKA
4
6 (2)
3
9 (4)
1
3
6
2
3
3 (1)
2
1 (1)
ÉRD
3
Landi Gabriella 6 (5)
3
Apáti Zsófia 2
6

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 16:00

35

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
WOTH Péter

NEKA
4
2
2
4
2
3
2
3
5
5
3
ÉRD
5
2
3 (1)
1 (1)
4 (1)
2
1

18

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
NB I női felnőtt 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 18:00

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Váci NKSE
2
8 (3)
3
3
5 (3)
3
2
ÉRD
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 8 (1)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 3
Julie Foggea

24

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
600 fő
Hír: 
Kikaptunk Vácon
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 12:00

24

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
4
5 (3)
Landi Gabriella 7
2
1
Apáti Zsófia 1
1
2
Csepel DSE
2
4
7 (3)
2
1 (1)
1
4
1
4

26

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PENSZKI Gergely

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 10:00

24

(10)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

4
7 (4)
7 (3)
2
1
3
Gödi SE
7 (1)
4
1
2
9 (3)
2

25

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
GYETVÁN Krisztina

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 14. 16:30

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
3
1
5
1
4 (1)
5 (1)
3
4 (1)
2
1
11 (3)
10 (2)
1
4
6 (1)

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
BOZSOVICS Rebeka

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 15:30

31

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
3
1
8 (4)
9 (3)
6
4
ÉRD
2
5
6 (3)
Apáti Zsófia 1
6 (2)
Landi Gabriella 3
4

27

(14)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 13:30

35

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
7
12 (4)
4 (1)
4 (1)
1
2
5 (2)
ÉRD
2
6 (2)
1
2
2
7 (2)
2
2
2

26

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Magyar Kupa 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2019. február 9. 18:00

29

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 4
Janurik Kinga
1
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 3
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Kisvárda Master Good SE
4
3
1
4 (4)
3
1
1
2
2

21

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Négyes döntőben az ÉRD!
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 9. 17:30

33

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Ceglédi Kék Cápák SE
2
5
3
5
1
3
9 (4)
5
ÉRD
1
2
6 (1)
Landi Gabriella 4
3
1
4
1
Apáti Zsófia 3 (1)
2
1 (1)

28

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Ceglédi Gál József Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina

Támogatóink