Eredmények

Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. április 21. 13:00

21

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Budaörs Handball
5
1
6 (2)
2
2
2
1
2
ÉRD
1
6 (1)
2
1
4
4
2
4 (1)
2
1
3

30

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Kovács Tibor, Mándli Balázs
NB I női felnőtt 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 18:00

27

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 5 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 7
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 1
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Győri Audi ETO KC
2
6
3
2
3 (1)
1
2
1
3
2 (1)
4
2

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Vereség a címvédőtől
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 15:30

34

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5 (3)
2
Landi Gabriella 6
2
5 (3)
1
Apáti Zsófia
11
Győri Audi ETO KC
3
4
3
6
8
4
11 (5)
2
6
1
2

50

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 13:45

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
7 (2)
6
2 (2)
2
2
2
1
Győri Audi ETO KC
5
2
2
1
9 (2)
2
8
2

31

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
NB II női felnőtt dél 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 14. 15:00

33

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
6
8 (2)
6
Landi Gabriella 2
3 (2)
3
Apáti Zsófia
5
4
2
3
7 (4)
1
3
1
8

29

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 10. 17:30

26

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
1
3 (1)
1
2
2 (1)
4 (2)
2
4
6 (2)
NKK Balmazújváros
3
5
16 (7)
5
4
5
1
3
1

43

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
HORNYÁK Lajos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hársfalvi Zsófia, Mórocz Réka
NB II női felnőtt dél 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 16:00

26

(12)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
5
11 (2)
2
Landi Gabriella 2
4
2
Apáti Zsófia
Gyömrő VSK
2
1
3
11 (6)
3 (1)
1
6 (1)

27

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
VOLCZ Ákos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 14:00

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
2
3 (1)
5 (4)
4
3
3 (1)
3
1
3
1
Hódmezővásárhelyi LKC
6
3
6 (5)
3
2
3
2
2

27

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANKÓ Ervin

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
NB I női felnőtt 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 17:00

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
DELI Rita

Alba Fehérvár KC
1
2
7
5
4
8 (1)
1
1
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 6 (2)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 7
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea

35

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 14:30

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Alba Fehérvár KC
2
1
5 (1)
5
1
3
4
1
ÉRD
3
2
6 (6)
4
5

20

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 12:30

39

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Alba Fehérvár KC
16 (1)
1
3
6
2
4
4 (1)
1
1 (1)
1
ÉRD
1
7
3
Landi Gabriella 9 (3)
4
Apáti Zsófia
4
1

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
NB I női felnőtt 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 18:00

45

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla 3
Szabó Laura 1 (1)
Jelena Lavko 4
Janurik Kinga
1
Kiss Nikolett 6
Katarina Krpež-Šlezák 12 (5)
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 4
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Békéscsabai Előre NKSE
2
5
4
1
4
2
9 (4)
3

30

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 15:15

32

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
1
11 (5)
3
Landi Gabriella 4
3
4 (1)
Apáti Zsófia 1
3
1
TFSE
3
Baráth Blanka
2
1
4 (3)
1 (1)
3
4

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 18:00

5

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Miklósné Kocsis Éva

Mikolik Sport School
1
3 (1)
1 (1)
8 (1)
1
5 (1)
5 (1)
3
3 (1)
6
6 (1)
6 (2)
3
4
1

51

(29)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia
NB II női felnőtt dél 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 14:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Vecsés SE
2
3
3 (1)
6
3
3
4
3 (3)
1
2
6
ÉRD
1
1
3
5 (3)
2
Landi Gabriella 2
1
1 (1)
1
Apáti Zsófia 3
3

23

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
35 fő
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 29. 14:00

36

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Szombathelyi KKA
10 (1)
2
3
2
4
8 (2)
7
ÉRD
2
4 (1)
7
4
1 (1)
4
2
2
1

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Gál László, Ludvig Benedek
NB I női felnőtt 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 18:30

22

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
1
3
2
3
5
1
3
4 (1)
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea

23

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 16:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
1
2
6
6
1
9
1
1
2
ÉRD
14
1
Landi Gabriella 1
4
5
Apáti Zsófia
4

29

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
75 fő
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Sipos József
Magyar Kupa 2018/2019 bronzmérkőzés. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:45

23

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
8
2
7 (3)
3
2
1
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 6
Janurik Kinga 1
1
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

31

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3000 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt dél 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:00

25

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
1
4
1
1
10 (5)
Apáti Zsófia 1
2
1
Dabas KC VSE
5 (2)
8 (1)
2
3
6 (3)
1

25

(18)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 13:00

31

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 11/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

3
1
1
9 (5)
5 (1)
2
9
1
Eszterházy SC
3
5 (3)
4
1
8 (2)
1
1
4
1
5

33

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
LAKATOS László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Magyar Kupa 2018/2019 Elődöntő. forduló
Időpont: 
2019. március 16. 15:15

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
1
Katarina Krpež-Šlezák 5
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 7
Schatzl Natalie 2
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Győri Audi ETO KC
4
3 (1)
4
5
2 (2)
3 (1)
5
3
4
2 (1)
4

39

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3200 fő
Hír: 
Jobb volt az ETO, bronzért játszunk holnap
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 13. 18:00

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
5 (2)
2
8 (2)
5
3
1
Pénzügyőr SE
2 (1)
2
5 (2)
12
2
2

25

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ERDŐS Éva

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Holman Nóra, Kékesi Krisztina
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 10. 16:00

36

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

2
3
11 (3)
3
5 (2)
5 (1)
3
4
3
2
1
1
6 (1)
4 (2)
4 (2)
4
4

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartók Levente, Gulyás Gábor
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 19:00

21

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
CSENKI Judit

Budai Farkasok KK
3
6
1
2
4
4
1
2
8 (1)
2
6
4
1
4

27

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Vernyik Attila, Lázár Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 18:00

30

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
8
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Jovana Kovačević
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea
Siófok KC
1
4 (2)
1
6
4 (1)
5
5

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Tor Odvar MOEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Legyőztük a Siófokot: dobogón az ÉRD!
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 15:15

36

(20)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
11 (1)
Landi Gabriella 6 (2)
8
3
2
Apáti Zsófia 2
2
Siófok KC
6
6
3
5
2
8
8 (6)
1

39

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
TARJÁN Bence

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 13:30

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
4
7
2
2
3 (3)
3 (1)
2
1
Siófok KC
2
10
5
6 (3)
1

24

(22)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BAK Ferenc

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 18:00

34

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
1
7
13 (4)
Landi Gabriella 3
2
3
2
Apáti Zsófia 1
1
Inárcs-Örkény KC
3
1
5
3
5
11 (11)
4
2

34

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 11/11

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 16:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
1
2
5
6
Oxxo Energy Orosházi NKC
1
1
3
1
1
1
2
1
1
3
12 (6)

27

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó

Támogatóink