Eredmények

EHF Kupa 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. november 15. 16:30

30

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Denis Saifulin

HC Kuban Krasnodar
Alexandra Davidenko
Diana Golub 5
Julia Gariaeva 2
Valeriia Baranik 3
Ekaterina Matlashova 1
Valentina Vernigorova 1
Anastasiia Listopad
Milana Rzaeva 2
Mariia Dudina 3
Ekaterina Barkalova 3
Ekaterina Levchina
Anastasia Karaseva
Yaroslava Frolova 8
Tatiana Zakharova 2
Victoriia Kalinina
Victoria Samarskaya
ÉRD
Alexandra Nascimento 4
Szabó Laura
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 2
Jovana Kovačević 6
Király Réka
Termány Rita
Markéta Jeřábková 6
Schatzl Natalie 1
Bízik Réka 2
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea

25

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Basket Hall
Video: 
2019-11-13T17:30:30
Hír: 
Alaposan megizzadt, de csoportkörbe jutott az ÉRD!
Játékvezetők: Vanja Antic, Jelena Jakovljevic
EHF Kupa 2019/2020
Időpont: 
2019. november 10. 15:00

39

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 8
Szabó Laura 6
Jelena Lavko
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Kiss Nikolett 8
Jovana Kovačević 2
Termány Rita
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie
Kiss Dorottya Zsófia
Bízik Réka
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
HC Kuban Krasnodar
Alexandra Davidenko 1
Diana Golub 3
Julia Gariaeva 5
Valeriia Baranik
Ekaterina Matlashova 2
Valentina Veringorova 1
Anastasiia Listopad
Antonina Skorobogatchenko 5
Mariia Dudina 4
Ekaterina Barkalova
Ekaterina Levchina 2
Yaroslava Frolova 9
Victoriia Kalinina
Victoria Samarskaya

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Denis Saifulin

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-11-10T18:15:15
Hír: 
Hétgólos előnnyel utazik a visszavágóra az ÉRD
Játékvezetők: Davor LONCAR (CRO), Zoran LONCAR (CRO)
K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. november 3. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
BAKÓ Botond

Kisvárda Master Good SE
Rocha Pereira Samira 3
Petika Tena
Udvardi Laura
Bárány Krisztina
Milosevic Tímea 1
Pásztor Bettina
Dombi Luca 3
Habánková Veronika 6 (2)
Repák Dóra
Orbán Adrienn 2
Smid Eszter
Milanovic Litre Vesna 2
Siska Pálma 6
Dudás Georgina 4
Leskóczi Boglárka
Lajtos Nóra
ÉRD
Alexandra Nascimento 4 (1)
Szabó Laura 4 (2)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 5
Kiss Nikolett 1
Jovana Kovačević 5
Király Réka
Termány Rita
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie
Bízik Réka 2
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
Video: 
2019-11-01T11:30:15
Hír: 
Jó hajrával nyert Kisvárdán az ÉRD
Játékvezetők: Hantos Dorina, Rózsahegyi Brigitta
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 26. 18:00

38

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 4
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett 3
Jovana Kovačević 7
Király Réka 1
Termány Rita 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie 3 (1)
Bízik Réka 3
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea
Szombathelyi KKA
Csire Fanni
Jovetic Dijana 4
Mayer Maja Leticia
Pődör Blanka 1
Gadányi Maja
Varga Nikolett
Horváth Petra 2
Bandelier Biljana 7
Szendrei Barbara
Mayer Szabina 4
Tomasevic Katarina
Pődör Rebeka
Gorilska Liliia 2
Virág Noémi 1

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
MAROSÁN György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-28T17:00:15
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. október 20. 18:00

50

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 12 (1)
Szabó Laura 5 (2)
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett 3
Jovana Kovačević 3
Termány Rita 4
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie 4 (2)
Kiss Dorottya Zsófia
Bízik Réka 5
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 6
Julie Foggea
Szent István SE
Lyngby Cornelia 2
Pánczél Petra
Aron Andrea 3
Albert Helga 2
Balog Beáta 2 (1)
Horváth Gréta 1
Szerző Gréta 3
Stranigg Zsófia 1
Varjú Liliána 1 (1)
Scheffer Zsanett
Monori Orsolya Tekla 7 (1)
Gercsó Nóra
Mátéfi Dalma
Tieff Zsanett 1

23

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/3

Vezetőedző
Vojkovics Gyula

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-19T12:30:45
Hír: 
Iskolamunka, átrohant az ÉRD a Szent Istvánon
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
K&H női kézilabda liga 2019/2020 7. forduló
Időpont: 
2019. október 16. 20:00

39

(22)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
Edwige Beatrice 3
Knedlikova Jana 1
Brattset Kari 10
Hansen Aanne Mette 6 (1)
Leynaud Amandine
Oftedal Stine Bredal 8
Amorim Eduarda 3
Fodor Csenge Réka 1
Nze-Minko Estelle 1
Bulatovic Katarina 2
Bódi Bernadett
Faluvégi Dorottya 2
Puhalák Szidónia 2
Kiss Éva
ÉRD
Alexandra Nascimento 4 (2)
Simon Armilla
Szabó Laura
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 4
Jovana Kovačević 1
Termány Rita 1
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie
Kiss Dorottya Zsófia
Bízik Réka 4
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea

28

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Hír: 
Az ÉRD ellen is igazolta a papírformát a Győr
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
K&H női kézilabda liga 2019/2020 6. forduló
Időpont: 
2019. október 9. 18:00

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 5
Simon Armilla
Szabó Laura 5 (3)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett
Jovana Kovačević 1
Termány Rita 3
Markéta Jeřábková 4 (1)
Schatzl Natalie 1
Kiss Dorottya Zsófia
Bízik Réka 1
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 6
Julie Foggea
DVSC-SCHAEFFLER
Varsányi Nóra 4
Poczetnyik Luca Laura 1
Tóvizi Petra 1
Triffa Ágnes
Vantara-Kelemen Éva 2
Bordás Réka 1
Bulath Anita 5 (3)
Karsten Elke 3
Kovács Anna 6
Vámos Petra 3
Szabó Panna
Szabó Dóra
Petrus Mirtill
Arany Rebeka Melinda 1
Karnik Szabina 3 (1)
Despotovic Jelena 3

33

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-08T12:30:00
Hír: 
Nem bírt a Debrecennel az ÉRD
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 5. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 7 (2)
Simon Armilla
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 1
Jovana Kovačević
Termány Rita
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5 (1)
Schatzl Natalie 1
Bízik Réka 3
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Siófok KC
Szikora Melinda
Böhme Simone 2
Hársfalvi Júlia
Solberg Silje
Aoustin Camille 2
Jezic Katarina 3
Drabik Joanna 1
Mazák-Németh Csilla
Such Nelli
Pena Nerea
Niombla Gnonsiane 5 (2)
Kobetic Andrea 3
Tomori Zsuzsanna 4
Lapos Laura
Wald Kíra
Janjusevic Andela 1

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
Moen Tor Odvar

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-04T13:45:30
Hír: 
Nagy rangadón remek játékkal nyert az ÉRD
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
K&H női kézilabda liga 2019/2020 4. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 20. 18:30

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
Ferenczi Annamária
Hajtai Vanessza 1
Horváth Bernadett 3
Domokos Dalma
Holesová Mária
Kellermann Dóra
Szalai Zsuzsanna
Lázár Jázmin
Bardi Fruzsina 2
Lancz Barbora 6 (3)
Popa Laura-Petruta
Hudák Anette Emma 1
Dányi Bernadett
De Souza Karoline 4
Katona Flóra 5 (2)
Herczeg Lili Mónika
ÉRD
Alexandra Nascimento
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 2
Jovana Kovačević 3
Király Réka
Termány Rita
Markéta Jeřábková 7 (2)
Schatzl Natalie 1
Bízik Réka 3
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 9
Julie Foggea

29

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Video: 
2019-09-18T20:45:45
Hír: 
Végig vezetve nyert Óváron az ÉRD
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
K&H női kézilabda liga 2019/2020 3. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 14. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 5 (1)
Szabó Laura 4 (1)
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 4
Jovana Kovačević 1
Király Réka
Termány Rita 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6
Schatzl Natalie 5
Bízik Réka 2
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
MTK Budapest
Tóth Eszter 7 (4)
Dávid-Azari Fruzsina 3
Sziráki Boglárka 1
Sallai Nikolett
Fekete Bozsana 3
Suba Sára
Mihálffy Adrienn 1
Horváth Dóra 1
Gerháth Fanni 2
Szabados Gréta Imola 1
Juhász Eszter
Dakos Noémi 1
Sági Lilien Ivett
Győri Barbara Viktória
Zsiborás Luca 1
Szöllősi-Zácsik Szandra 3

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-09-14T21:45:45
Hír: 
Könnyedén verte az MTK-t az ÉRD
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
K&H női kézilabda liga 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 7. 18:00

25

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
Stojak Zeljana
Jovovity Jovana
Triscsuk Krisztina 3
Mihály Petra 1
Cavlovic Itana
Ferenczy Fruzsina 2
Szalai Babett 7
Koronczai Petra
Csapó Kyra Vivien
Grosch Vivien 1
Szekerczés Luca 7 (5)
Sirián Alexa Szederke 1
Bouti Fruzsina
Kazai Anita
Molnár Beatrix 3
Nick Viktória
ÉRD
Alexandra Nascimento 4 (3)
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Kiss Nikolett 1
Jovana Kovačević 1
Király Réka
Termány Rita
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie 6
Bízik Réka 2
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 3
Julie Foggea

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Kemény meccset nyert az ÉRD
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
K&H női kézilabda liga 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2019. augusztus 31. 17:30

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Alexandra Nascimento 6 (2)
Szabó Laura 4 (2)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 1
Jovana Kovačević 6
Király Réka
Termány Rita
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 1 (1)
Schatzl Natalie 2
Bízik Réka 1
dr. Gávai Szonja
Tóth Gabriella 6
Julie Foggea
FTC-Rail Cargo Hungaria
Pásztor Noémi
Schatzl Nadine 1
Mészáros Rea Réka
Klivinyi Kinga 1
Bíró Blanka
Christensen Emilie 1
Márton Gréta
Lukács Viktória 1
Snelder Danick Albertine 4
Malovic Durdina
Bánfai Kíra 1
Szemerey Zsófi
Tóth Nikolett
Klujber Katrin 8 (1)
Háfra Noémi 10
Kovacsics Anikó 4

31

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Hír: 
Nagyot küzdött, de nem bírt a Fradival az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
NB II női felnőtt dél 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 14:00

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
5 (2)
1
4 (2)
4 (1)
1
3
ÉRD
1
10 (3)
1
Landi Gabriella 3
2 (1)
Apáti Zsófia 4
5

26

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
200 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 12:00

41

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
9 (2)
10 (1)
10 (1)
5
1
3
2
3
6 (4)
3 (1)
5
2
3
1
2

27

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
NB I női felnőtt 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 18. 18:00

32

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Dunaújvárosi Kohász KA
2
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Szabó Laura 5 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie 1
Tóth Gabriella 3
Julie Foggea
ÉRD
2
4 (1)
3
4 (3)
2
1
1

24

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
GYÖRGY László

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Negyedik az ÉRD, Krpezs a gólkirálynő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 17. 18:15

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
PINIZSI Zoltán

Budaörs Handball
2
2
9 (6)
4
4
8
ÉRD
3
6 (2)
Landi Gabriella 5
1
5
2 (1)
Apáti Zsófia 4
4

30

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 18:00

36

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
ILLÉS Márton

Dunaújvárosi Kohász KA
1
6
2
4
5 (5)
2
3
2
6 (1)
2
1
2
ÉRD
3 (1)
3
2
5 (2)
2
2

18

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
72 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 16:00

31

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi Kohász KA
3 (1)
3
4
1
9
1
1
8 (3)
1 (1)
ÉRD
4
2
4
5 (3)
5 (1)
4
1

25

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
NB II női felnőtt dél 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 15:00

38

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
5 (2)
3
Landi Gabriella 7
1
8 (2)
2
5
3 (2)
EURONOVEX USE
1
12 (9)
4
2
3
5
3

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 13:00

33

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

1
1
1
4
6 (2)
9 (1)
4
1
4
2
K. Szeged SE
4
7 (1)
1
11 (9)
4
4
1

32

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/10

Vezetőedző
FARKAS Kitty

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
NB I női felnőtt 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 9. 19:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Szabó Laura
Jelena Lavko
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 5
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
2
4
2
3
9 (2)
6
11

39

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Nem tudott győzelemmel búcsúzni a hazai pályától az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 18:45

29

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
8 (3)
Landi Gabriella 5
1
7 (1)
Apáti Zsófia 2
6
1
2
3
1
5
1
8 (4)
3
4

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
5
1
4
1
4 (1)
7 (1)
1
4
1
7
1
2
3
1
2 (2)
1
2

24

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. május 2. 18:00

31

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

DVSC-SCHAEFFLER
2
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 4
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 9
Julie Foggea
ÉRD
1
8
1
5 (7)
9 (1)
3
1
6

34

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1500 fő
Hír: 
Nem sokon múlt, de a házigazdák mégis átvették az irányítást
Játékvezetők: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. április 29. 17:30

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
1
1
2
3
8
2
5 (3)
ÉRD
6 (1)
4
5 (4)
1 (1)
1
1
1

19

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 28. 18:00

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
1
2
1
2
3
1
6 (2)
10 (1)
1
ÉRD
15 (9)
2
Landi Gabriella 3
3
1
3
Apáti Zsófia
4

31

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Serfőző Krisztián, Serfőző Roland
NB I női felnőtt 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 18:00

24

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 4 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 4
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
4 (1)
5
2
1
8 (5)
8
3

31

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
DÉVÉNYI János

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Nem sikerült a kötelező győzelem
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 15:15

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3
Landi Gabriella 5 (1)
1
4 (1)
3 (1)
Apáti Zsófia 1
2
Kozármisleny SE
2
5
2
7 (5)
1
3
4

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 13:30

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
2 (1)
3
4 (3)
2 (2)
4
1
2
Kozármisleny SE
2
5 (1)
2
6
3 (2)
3

21

(9)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BORBÁNDI István

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 25. 18:00

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
ZSADÁNYI Sándor

Szeghalmi NKC
9
13 (5)
1
1
9
1
8
4 (2)
3 (1)
1
5
5
1
1

29

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szeghalom Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Dáné Rita, Komáromi Tünde Éva

Támogatóink

Médiapartnereink